Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Inne] Która Nazwa Serwera Najlepsza?


Najlepsza Nazwa  

17 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Która nazwa twoim zdaniem jest Najlepsza?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

Jestem w trakcie tworzenia prywatnego dedykowanego serwera Metin2, lecz nie wiem która nazwa najbardziej podobała by się ludziom! ;)

Więc tutaj do was prośba - Głosujcie w ankiecie jaka nazwa serwera się wam najbardziej podoba! :)

Dziękuję z góry, i zapraszam do głosowania!

Pozdrawiam.

neveria_team.png

Opublikowano

Według mnie nie które za bardzo się kojarzą z innymi serwerami:

Nevuria-NevrasT

Terion-Tiveria

Ovion-Orion ;)

Opublikowano

Według mnie nie które za bardzo się kojarzą z innymi serwerami:

Nevuria-NevrasT

Terion-Tiveria

Ovion-Orion ;)

 

@Wg. mnie te nazwy wgl. nie kojarzą się żadna z żadną, może trochę Ovion - Orion bo tylko 1 literką się różnią, Ale reszta ma całkiem inne znaki w nazwach ;)

neveria_team.png

Opublikowano

Według mnie nie które za bardzo się kojarzą z innymi serwerami:

Nevuria-NevrasT

Terion-Tiveria

Ovion-Orion ;)

 

Moim zdaniem te 3 najlepsze oczywiście Nevuria , Terion , Ovion a nie Tiveria itd... może jeszcze Divion :) Ogólnie wszystkie są fajne ale nie paszą mi pod server Metin2 :)

mpcuser.jpg

 

 

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...